Bioenergoterapia

Bioterapia – to połączenie dwóch terminów: Bios (gr.) – środowisko, siła natury, przyrody i terapia (gr.) – działanie.

Celem bioterapii jest przywrócenie harmonii w życiu człowieka z całą otaczającą go przyrodą i środowiskiem w którym żyje, a także poprawa zdrowia duchowego, psychicznego i fizycznego całego organizmu. Po rozpoznaniu zmian w biopolu bioterapeuta reguluje energię organizmu, przywraca jej prawidłowy przepływ. Wzmacnia system odpornościowy, harmonizuje organizm, pobudza procesy regeneracyjne. Zabezpiecza biopole przed negatywnymi oddziaływaniami z zewnątrz. W swoich terapiach wykorzystuję elementy jasnowidzenia i jasnoczucia, odnoszące się do obszarów duchowych człowieka. Ilość, częstotliwość i czas trwania terapii zależy od charakteru dysfunkcji energetycznych i cech osobistych osoby której udzielana jest pomoc.

Stosowanie bioenergoterapii nie wymaga przerywania prowadzonej terapii medycznej. Osoba podczas sesji może odczuwać różne subtelne odczucia, takie jak, chłód lub ciepło od rąk bioenergoterapeuty. Pojawić się może mrowienie w różnych częściach ciała, skłonność do kołysania, uczucie senności lub zawroty głowy. Osoba podczas seansu może też nic nie odczuwać. A pomimo tego po jednym lub kilku spotkaniach odczuwa wyraźną poprawę zdrowia. Często po terapii człowiek odzyskuje nadzieję i widzi sens życia. Czuje się zdecydowanie lepiej. Czasami relaks jest tak głęboki, że osoba zasypia. Sen spowodowany działaniem bioterapeuty jest pokrzepiający i ogólnie wzmacniający.

Ponieważ każdy z nas jest indywidualną, niepowtarzalną jednostką, opracowujemy dla każdego odpowiednie metody. Ćwiczenia, psychoterapia, odpowiednie zalecenia zwiększają działanie bioenergetyczne, a tym samym szybciej następuje proces uzdrowienia.