Oczyszczanie domów i budynków

Oczyszczam domy, budynki z negatywnych nieharmonijnych energii.

Każdy powinien zadbać, żeby we własnym domu czy mieszkaniu czuć się komfortowo i spokojnie. Tak, jak oczyszczamy ciało fizyczne i energetyczne, tak też dbajmy o energetykę domu, ponieważ jeżeli nie będziemy dbać o czystość energetyczną w domu, to negatywne energie będą nam zakłócały spokój. Tym samym będą pojawiać się choroby, które potem wnikają do naszej psychiki i ciała fizycznego. Nasza aura zbiera wszystkie energie z otoczenia, osłabia ja każda nieharmonijna energia typu: złość, agresja, nienawiść, kłótnia.

Kiedy możemy myśleć, że coś jest nie tak?

Jeżeli źle się czujemy w domu, coś ciągle nam puka, stuka, kłócimy się, dzieci budzą się z krzykiem, podejmujemy niekorzystne decyzje, mamy niepowodzenia finansowe, nie układają nam się relacje międzyludzkie, chorujemy – to znaczy, że w domu mogą przebywać duchy lub jakieś byty, które podłączają się pod nas i osłabiają nas.

Dom oczyszczam z negatywnej pamięci szkodliwych energii, odprowadzam Dusze, odblokowuję prawidłowy przepływ energii, zamykam otwarte portale wymiarowe lub czasoprzestrzenne, usuwam klątwy, usuwam lub reaktywuję w zależności od potrzeby miejsca mocy, zmieniam drogi, którymi przemieszczają się duchy…