O mnie

Czy zadajesz sobie pytanie kim naprawdę jesteś dla siebie? Jakby to było, gdybyś zatrzymał swoją młodość i zdrowie na dłużej? Gdyby wszyscy uwierzyli, że mogą znacznie więcej, gdyby uznali siebie jako najcenniejszą wartość, ekspansja chorób i nieszczęść ludzkich nie miałaby racji bytu. W dzisiejszej rzeczywistości pełnej ograniczających punktów widzenia i osądów, cierpienie jest wpisane w życiorys ogromnej rzeszy ludzi. A co jeżeli może być inaczej?
W pracy z klientem, stawiam na pierwszym miejscu człowieka w pełnym tego słowa znaczeniu, czyli staram się uzdrawić ciało fizyczne i Duszę. Chcę, abyś dostrzegł CUD, którym jesteś. Stosuję kompleksowość metod i pomagam, abyś stał się jak najszybciej niezależnym od innych, wykorzystał własną moc i możliwości niejednokrotnie bardzo głęboko skrywane. Twoją uwagę zwrócę na techniki i procesy, to one usuwają przyczyny wszelkich zaburzeń w Twoim codziennym życiu.

Nazywam się Małgorzata Zych. Uzdrowiciel i doradca duchowy. Hipnoterapeuta. Bioenergoterapeuta. Egzorcysta. Chirurg fantomowy. Oczyszczam z klątw, ślubów karmicznych, rozwiązuję zawarte umowy w poprzednich wcieleniach, dezaktywuję różnego rodzaju oprogramowania, usuwam niekorzystne podłączenia, blokady i przeszkody, które prowokują niekorzystne wydarzenia dla człowieka w obecnym wcieleniu. Pracuję według własnej techniki autorskiej od wielu lat. Pracuję m.in. z otrzymanymi kodami i symbolami. Technika jest o tyle interesująca, że ludzie często widzą różne kolory, obrazy z przeszłości i przyszłości, mogą mieć odczucia w ciele typu mrowienie, chłód, ciepło, uczucie ciężkości. Czasami występuje odczucie lewitacji, jest to rzadkie zjawisko, występuje u ludzi uduchowionych o głębokiej wrażliwości. Technika jest bardzo skuteczna, oczyszcza na wielu poziomach, we wszystkich sferach naszego życia, wprowadza pozytywne zmiany dla klienta, podnosi wibracje. Zmiany są odczuwalne juz po pierwszym zabiegu.

Zanim otrzymałam kody, nastąpił splot bardzo dziwnych zdarzeń, wiązało się to z wyjazdem ponad 600km i interesującym spotkaniem . Kody i symbole związane są z oczyszczaniem DNA, Karmy Rodowej, wspomagają leczenie chorób, oczyszczanie czakr na subtelnych poziomach. Przy pracy z symbolami z Karmą Rodową, klienci czasami widzą swoich przodków, szczególnie pokazują się te wcielenia, które coś wniosły w rozwój danego człowieka i były dla niego znaczące. Czasami ludzie, nie widzą obrazów, czy kolorów, tylko odczuwają emocje, które były związane z danym wcieleniem, to może być odczucia chłodu, mrowienia, w ciele na poziomie fizycznym i duchowym. Czasami są to trudne i bolesne wcielenia, które w obecnym życiu tworzą nam blokady i utrudniają nam nasze życie codzienne.

Praca moja polega m.in. na przetransformowaniu starych wzorców przekazanych przez rodziców, dziadków, przodków i uwolnienie się od ich wpływu. Usuwaniu negatywnych, szkodliwych programów z podświadomości. Umiejętności budowania własnej, komfortowej przestrzeni, we wszystkich sferach życia, aby stać się niezależnym od innych i mieć możliwość wykorzystania własnej mocy. Oczyszczeniu całej energetyki ciała fizycznego i duchowego, uzyskując prawidłowe przepływy i poprawiając bioenergetykę i tworząc harmonię w ciele i umyśle. Korzystając z całej swojej wiedzy i umiejętności pracuję z każdym klientem indywidualnie. Diagnozuję i uzdrawiam również na odległość.