Polecane terapie

Słowo pochodzi z języka greckiego, znaczy życie – siła – energia.Masaż bioenergetyczny, stosowany przez nas, to połączenie wielu różnych metod ( bioenergoterapia, uzdrawianie kwantowe, akupresura, polarity).
Jest to masaż leczniczo – relaksacyjny lub relaksacyjno – antystresowy.Celem tego masażu jest zmniejszenie napięcia mięśniowo – nerwowego, a także rozładowanie napięcia psychicznego.Działa on na wielu poziomach, wpływa pozytywnie na pracę układu krążenia, moczowo – płciowego, układu trawiennego, kostnego. Masaż taki , uelastycznia stawy, likwiduje sztywność mięśni i włókien, likwiduje bóle głowy,pobudza krążenie, relaksuje i odpręża. W połączeniu z Platformą Schumanna 3D Platte , uzyskujemy rewelacyjne efekty zdrowotne, szczególnie u osób niepełnosprawnych.
Po takim masażu czujemy się zrelaksowani, uspokojeni , wraca optymizm i chęć do życia.
Jeżeli jesteś zainteresowany naszą terapią – prosimy o kontakt.

Bioterapia

Bioterapia jest jedną z odmian medycyny niekonwencjonalnej. Polega ona na przekazywaniu energii wszystkim istotom żywym, szczególnie człowiekowi.
W naszych terapiach staramy się usunąć przyczynę niedomagania organizmu, ponieważ zablokowane kanały energetyczne, zaburzenia w aurze, powodują schorzenia w ciele fizycznym i duchowym. Uzupełniamy niedobory, usuwamy nadmiary energii w organizmie. Dążymy przede wszystkim do tego, aby organizm człowieka stał się silny fizycznie i duchowo i dążył do samouzdrowienia.
Bioterapia powinna obejmować co najmniej 3-4 zabiegi lub więcej, w zależności od rodzaju i zaawansowania schorzenia. Czas trwania zabiegu w zależności od potrzeb.
Nie polecamy rezygnacji z leczenia konwencjonalnego, uważamy, że połączenie tych dwóch metod daje skuteczne i szybkie rezultaty.
Ponieważ każdy z nas jest odrębną jednostką, dopasowujemy indywidualnie do każdego odpowiednie metody. Ćwiczenia, psychoterapia, odpowiednie zalecenia zwiększają działanie bioenergetyczne, a tym samym, szybciej następuje proces uzdrowienia.
Jeżeli jesteś zainteresowany naszą terapią – prosimy o kontakt.

Terapia na odległość

Posiadając dar rozpoznawania i eliminacji choroby na odległość, doprowadzamy do wzmocnienia organizmu i samouzdrowienia.
Przekazy energii leczniczej nie znają pojęcia czasu i przestrzeni. Terapie takie są bardzo skuteczne.
Do terapii potrzebne jest nam zdjęcie, imię i nazwisko oraz data urodzenia. Po wpłacie na konto, umawiamy się na sesję, na konkretny dzień i godzinę.
Jeżeli jesteś zainteresowany naszą terapią – prosimy o kontakt.

Chirurgia fantomowa

To „operacja” przeprowadzana na fantomie, czyli energetycznym wzorcu organu dotkniętego chorobą.W ciele fantomowym zapisany jest prawidłowy wzór działania każdego z narządów w naszym organiźmie, a oddziaływanie energetyczne, które przeprowadza uzdrowiciel, usuwa miejsce zakłóceń.
Wykonany w ten sposób zabieg, jest równie skuteczny , jak operacja dokonana na ciele fizycznym. Zostaje oczyszczony fantom, by przywrócić jego prawidłowy wzór.
Jeżeli jesteś zainteresowany naszą terapią – prosimy o kontakt.

Czakroterapia

Za prawidłowy przepływ energii odpowiadają czakry – centra energetyczne, które rozprowadzają energię po całym organizmie. W organizmie człowieka znajduje się siedem głównych czakr i wiele pobocznych. Każda czakra posiada swój, własny kolor i związana jest z konkretną sferą życia. Zaburzenia, które powstają w wyniku, stresów, traum, problemów, powodują zablokowanie pracy czakr, co doprowadza organizm do choroby lub innych problemów. Poprzez uzdrawiające oddziaływanie ( odblokowanie, równoważenie i harmonizację ) tych czakr, człowiek wraca do dobrego zdrowia fizycznego i psychicznego.
Pracę z czakrami uzupełniamy dodatkowo odpowiednimi urządzeniami.
Jeżeli jesteś zainteresowany naszą terapią – prosimy o kontakt.

Medytacja leczniczo – relaksacyjna

Jest spokojnym i uważnym stanem umysłu. Medytacja wnosi w nasze życie spokój, wyciszenie , przywraca równowagę w organiźmie.
Redukuje do 40% intensywność bólu. Działanie medytacji bywa silniejsze od morfiny czy środków przeciwbólowych. Istnieje tysiące rodzajów medytacji, w większości z nich obowiązują podobne zalecenia. Dobieramy odpowiednią, indywidualną medytację dla każdej osoby.
Jeżeli jesteś zainteresowany naszą terapią – prosimy o kontakt.