Naturalne środki na nowotwory

Naturalne środki, warto spróbować

1. Korzeń z mniszka lekarskiego

Portal Natural News poinformował, że rezultaty badań na Wydziale Chemii i Biochemii Uniwersytetu Windsor w Kanadzie dają nową nadzieję wszystkim cierpiącym na raka. Doszli do wniosku, że korzeń mniszka zabija komórki rakowe.

Kolejną ważną info jest to, że nie ma negatywnego wpływu na inne komórki organizmu.

Badanie wykryło, że herbata z mniszka wpływa na komórki rakowe w taki sposób, że rozpadają się w ciągu 48 godzin, zaś zdrowe pozostają w całości. Stałe stosowanie korzenia mniszka może zniszczyć większość komórek rakowych. Te niespodziewane wyniki zmusiły naukowców do dalszego badania tej cudownej rośliny.

72-letni John Di Carlo jest osobiście przekonany do terapeutycznych właściwości mniszka. Spędził 3 lata poddając się agresywnej i intensywnej terapii chemioterapii, po czym lekarze zwolnili go do domu by spędził z rodziną ostatnie dni życia. Biorąc pod uwagę fakt, że lekarze mieli mniejszy wybór w poszukiwaniu rozwiązań do walki z jego chorobą, zasugerowali mu picie herbaty z korzenia mniszka lekarskiego, i zaledwie po 4 miesiącach doświadczył remisji choroby.

Owoc grawioli na raka

Najważniejsze działanie soku z owoców Gravioli to działanie oczyszczające. Graviola Sok pomaga pozbyć się z organizmu toksyn i pasożytów, które mogą wywoływać nieprzyjemne infekcje. W skład preparatu wchodzą liczne witaminy i substancje bioaktywne, dzięki którym podnosi on odporność organizmu.
Zupełnie nowym odkryciem naukowym, jakiego dokonali specjaliści z National Cancer Institute, jest znalezienie w Gravioli nieznanych wcześniej elementów chemicznych nazwanych acetogeninami annonaceowymi. Okazało się, że wykazują one aktywność wobec wybranych typów komórek rakowych. Z tego powodu Graviola Sok stanowi duże wsparcie w profilaktyce antynowotworowej.

Informacje o producencie:

EkaMedica to marka firmy JaRo-Pol, która powstała w 2001 r. „Naturalnie Znaczy Zdrowo” – to motto firmy, które wskazuje, że wszystkie produkty są wytwarzane na bazie naturalnych składników, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne i bardzo korzystne dla zdrowia. Pod banderą EkaMedica znaleźć można najróżniejsze wyroby o działaniu leczniczym: soki, tabletki, specjalne produkty spożywcze, a nawet kosmetyki. Ta firma to połączenie naturalnej, tradycyjnej medycyny z najnowszymi technologiami. Szczyci się zaufaniem klientów, a to chyba najlepsza rekomendacja.

Zawartość opakowania:

500 ml płynu

Skład:

100% sok z owoców Gravioli (Annnona muricata)

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, po otwarciu przechowywać w lodówce. Należy spożyć do 15 dni po otwarciu.

Sposób użycia:

Wypijać 50 ml dziennie pół godziny przed posiłkiem. Pić rozcieńczony wodą lub sokiem w stosunku 1:1.

Add Comment